درباره ما

طراحی وبسایت در تبریز وب بیش از ۸ سال است بصورت مداوم در خصوص طراحی سایت بصورت تخصصی فعال است . طراحی سایت دقیقأ طبق نظر کارفرما از مهمترین وجه تمایزهای تبریز وب است .

 رفع معایب تکنیکی سایت و همچنین رعایت کلیه شرایط و ضوابط گوگل

در این روش ابتداعأ کلیه لینک دهی ها و الگوریتم برنامه نویسی شما مطابق با تکنیکهای روز و مورد قبول گوگل بهینه میگردد و سپس با استفاده از مقالات قدرتمند و اعلام و اشاعه آنها بدون هزینه در فضای وب به عنکبوتهای گوگل، جایگاه اولیه در صفحات اول گوگل کسب میگردد که با تمرکز بر روی داده های سایت و بروزکردن اطلاعات آن طبق آموزشهائی که حضورأ توسط تیم فنی نونگار به شما داده می شود، موقعیت نمایشی کلمات اصلی سایت در گوگل را ارتقاء خواهد یافت .
پرواضح است، پس از انجام و تحویل پروژه، همکاران فنی ما تا یکسال پشتیبان شما درخصوص سئولات و رفع اشکلات احتمالی شما خواهند بود.

تلاش ما بر این هست که بتوانیم بهترین خدمات طراحی وب سایت را با ارزانترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. طراحی سایت تبریز وب به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت تندیس تلاش و تفکر یکی از سایت های پیشرو در زمینه سئو و طراحی سایت در ایران است. هدف از تشکیل این گروه توسعه وب فارسی و کمک به افراد و صنایع مختلف برای حضور در بازار وب است.

مزایای طراحی سایت توسط شرکت ما :

 • طراحی سایت اختصاصی بر اساس نیازهای مشتری
  طراحی سایت به صورت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
  امنیت بالای سایت های طراحی شده توسط ما
  مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو به مشتریان طراحی سایت
  در نظر گرفتن عوامل موثر در افزایش نرخ تبدیل سایت
  قرارگرفتن در نتایج بالای گوگل نسبت به سایت های مشابه
  طراحی سایت تبریز وب علاوه بر طراحی اختصاصی و حرفه ای وب سایت سیستم سایت ساز را نیز طراحی کرده است که به افراد علاقه مند به حضور در بازار وب این امکان را می دهد که با هزینه ای مناسب یک سایت حرفه ای و بهینه سازی شده برای گوگل داشته باشند. یکی دیگر از سرویس های مفید طراحی سایت تبریز وب سرویس تحلیل سایت است، در این سرویس ما تمام مشکلات سایت شما را آنالیز کرده و به شما راهکاری عملی در زمینه بهبود بازدید و فروش سایتتان ارائه خواهیم داد.

طراحی سایت لازم است از لحاظ گرافیکی و فنی سطح بالایی داشته باشد. شرکت طراحی سایت تبریز وب با رعایت آخرین استانداردهای سئو و طراحی سایت ، سایت معتبری را برای شما طراحی میکند که جایگاه مناسبی را موتورهای جستجو برای شما به ارمغان آورد.

باعث افتخار ما خواهد بود تا مجری و مشاور شما در حوزه بازاریابی اینترنتی باشیم و در رشد و پیشرفت تجارت شما سهیم باشیم.

 

آذربایجان شرقی – تبریز – میدان ساعت – پاساژ شهریار – طبقه اول – پلاک ۲۴

شماره تماس ثابت : ۰۴۱۳۵۵۴۸۴۲۸ (به علت اختلال سیم های تلفن پاساژ ، تا چند روز شماره ثابت از دسترس خارج می باشد )

شماره تماس همراه : ۰۹۱۴۹۷۱۰۳۹۶

ایمیل : 2016-02-16_14-58-00

2014 Powered By TabrizWeb TabrizWeb Co