طراحی لوگو تبریز وب – تعرفه و نمونه کار

تعرفه های انواع طراحی لوگو

  • تایپوگرافی اصطلاحی است که این روزها در مجامع هنری گرافیکی زیاد شنیده می شود. گاهی آن را با خوشنویسی (کالیگرافی) اشتباه می گیرند.  هرچند که استفاده از این تکنیک پیشینه حداقل ۵۰ ساله در ایران دارد. در تایپوگرافی خوانا بودن مهم است زیرا در زمینه ای استفاده می شود که اطلاع رسانی وجه بارز آن است، ولی در خوشنویسی زیبایی در اولویت قرار دارد.عقیده بر این است طراحان وظیفه انتقال ذهنیات خود و پیام موضوع را در طرح هایشان بر تصویر و حروف قرار می دهند. اینک خط ، در روند تحولات جدید ، وظیفه خود را خوانایی و سهولت نگارش نمیداند و کم و بیش به فرمی زیبا تبدیل شده است که در درجه اول مفهوم نوشته را قبل از خوانده شدن ، بیان میکند.
  • success-logo2logo-colored

تعرفه طراحی لوگوی تایپوگرافی

هزینه طراحی ، ۵۰۰۰۰ تومان تحویل به مدت ۱ الی ۲ روز کاری

طراحی لوگوی تایپوگرافی و گرافیکی ترکیبی از نوشتار و فونت ها و ترکیبی از گرافیک و خلاقیت می باشد که طراحی آیکون و علامت های تجاری را نیز شامل می شود.

optimized Logoshahrdari hsabestar copy             logo-copy-1

تعرفه طراحی لوگوی تایپوگرافی و گرافیکی

  • طراحی لوگوی تایپوگرافی و گرافیکی  ۸۵۰۰۰ تومان و تحویل ۲ الی ۵ روز کاری

لوگوی ترکیبی و مفهومی شامل تمام قواعد طراحی می باشد و همچنین در این نوع طراحی نیز طراحان تمرکز ویژه ای بر تایپوگرافی ، گرافیک ، خلاقیت دارند و هرآنچه برای یک خلق آثار هنری لازم باشد پیاده میکنند. در این طراحی یک برتری ویژه وجود دارند که اثر دارنده مفهوم و فلسفه می باشد. برای مثال در لوگوی زیر که مربوط به آموزش زبان به نام GoldFishSchool(ماهی قرمز) هست ، تمامی زاویه ها و تقارن ها استاندارد هستند و مفهومی در این لوگو هست که ماهی قرمز (نام شرکت) جلوتر از بقیه ماهی ها در حال حرکت هست و همچنین در آموزش نیز سریع تر میتواند آموزش دهد.

Untitled-2

و یا همچنین :

optimized Logo

تعرفه طراحی لوگوی ترکیبی و مفهومی

  • طراحی لوگوی تایپوگرافی و گرافیکی  ۸۵۰۰۰ تومان و تحویل ۲ الی ۵ روز کاری

2014 Powered By TabrizWeb TabrizWeb Co